Kaip naudotis paskolos skaičiuokle

Paskolos skaiciuokle, šis daiktas bus reikalingas tik tada, kai planuojate skolintis. Skaiciuokle padės efektyviai apskaičiuoti jūsų greitąjį kreditą, leis nustatyti, koks jis turi būti, koks gali būti, kiek jūs galite prašyti bei gauti, ir kokios bus tos paskolos kainos.

Kur rasti

Pirmiausiai išgirdę šį pavadinimą galbūt galvojate – kur tos paskolos skaiciuokles galėtų būti? Kur aš jas galėčiau rasti? Ar knygyne, ar kanceliarinių prekių parduotuvėse, kurgi galima tokių daiktų nusipirkti? Žinoma, kad jų įsigyti niekur nereikia, šios skaiciuokles nėra materialūs dalykai, kaip mokyklinei skaičiuotuvai.

Kaip ir visa greitos paskolos teikimo sistema, ji bus suteikiama internetu. Tad pirmiausiai per paiešką jums reikia surasti įmonę, kuri teikia greitas paskolas. Ten pat, jų svetainėje, bus ir paskolos skaiciuokle. Su ja galėsite padaryti viską, ko reikia, viską, ko norite.

Ką ji suteikia

Įdomu, ką gi skaičiuoja tokios paskolos skaiciuokles. O koks įtaresnis žmogus dar ir paklaustų – ar neapgaudinėja? Trečias pridurtų: aš naudojausi paskolos skaiciuokle SEB puslapyje, ji man rodė, kad galiu gauti 2000 litų paskolą, o gavau tik vieną.

Taigi, kyla klausimas, ar ta paskolos skaiciuokle DnB arba bet kuriame kitame banke, dar kažkur kitur, ar ji tikrai veiksminga, ar ji suteikia viską, ką ir turi suteikti, ar ji tiksli? Atsakymas paprastas: kalbant apie kainas, tai paskolos skaiciuokle Nordea ar Paskoliuko, ar bet kuri kita, tikrai neklaidins klientų. Jeigu yra nurodoma kredito kaina, palūkanų norma ir kiti labai svarbūs rodikliai, tai jie tikrai bus teisingi.

Tačiau svarbu žinoti, kad kai kas visgi gali kisti. Nors jums paskolos skaiciuokle busto rodys teisingai palūkanų sumas ir kainas, tačiau ji negalės tiksliai įvertinti jūsų mokumo ir pasakyti, kokio dydžio kreditas jums iš tiesų gali būti suteiktas. Šį darbą turės atlikti jau kitas segmentas: žmonės, darbuotojai.

Taigi, paskolos skaiciuokle xls galės tik preliminariai įvertinti, kokią paskolą galite gauti. Na o greitųjų kreditų paskolos skaiciuokles to galbūt net nepadarys. Tačiau jūs vis tiek matysite kainas, grąžinimo terminus bei palūkanų normas, ir dėl to galėsite aiškiai pasakyti, kokio būtent dydžio suma jums reikalinga, kokia ji jus domina. Tai yra labai svarbu.

Kaip naudotis

Nesvarbu, ar likimas jus nuves iki ten, kur yra  paskolos skaiciuokle (Siauliu bankas),  ar ten, kur greitųjų kreditų bendrovės dalina savo paskolas, tačiau jums vis tiek reikės naudotis panašiu principu. Svarbiausia bus pamatyti, kiek kas kainuoja. Jūs arba iš karto matysite preliminarius duomenis (jeigu tai bus greitųjų kreditų bendrovė), arba dar įvesite savo parametrus (tarkime, paskolos skaiciuokle Danske).

Abiem atvejais, matysite, kokia yra pageidaujamos sumos kaina, per kiek laiko reikia grąžinti, ir t.t. Kokių duomenų reikės? Kai dar tik skaičiuojate paskolą, dar tik svarstote, iš kur geriausia pasiskolinti: labai sudėtingos ir specifinės informacijos dar tikrai nereikės. Reikės galbūt nurodyti savo pajamas, savo išlaidas, tarkime, namų apyvokai, ar kažką panašaus.

Tačiau nebus taip, kad reikės atskleisti, kur dirbate, kiek tiksliai gaunate, kiek į rankas, kiek mokesčiams, ir dar, kur gyvenate, su kokia mašina važinėjate. Visa asmeninė informacija paprastai jau yra pateikinėjama (arba suteikiamas priėjimas prie jos) asmenims, kurie dirba bendrovėse, ir tik su jūsų sutikimu, jau pradėjus pildyti prašymus gauti paskolai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *