Kas laikoma akcijomis kreditams?

Kai omenyje turimi pigesni kreditai akcija – geriausias būdas gauti paskolą dar palankesnėmis nei įprasta sąlygomis. Kreditai, išduodami internete ar SMS žinute, gali būti suteikiami ir su mažesnėmis palūkanomis, ir be užstato, ar ir visai nemokamai.

Tai ir laikoma akcija, skirta naujiems arba ypač lojaliems kreditų įmonių klientams. Plačiau apie tai, kas yra kreditas su akcija, pasakoja vienos mažųjų paskolų įmonės Vilniuje darbuotojas Ramūnas. Vyras teigia, kad tai nebūtinai yra daug besiskolinančiųjų privilegija. Jis sako, kad akcija gali pasinaudoti visi: tereikia nepraleisti specialių pasiūlymų.

Kas yra pigesnės paskolos ir kam jos gali būti suteikiamos?

Tiems, kam rūpi ne tik greiti, bet ir kiek pigesni kreditai akcija turėtų būti ypač patraukli. Tačiau ar yra žmonių, kuriems nesinorėtų sutaupyti? Ramūnas sako, kad greiti kreditai išties yra ne tik naudinga, bet ir klientams labai palanki finansinė paslauga: „Mano nuomone, kreditų teikimo sąlygos šiuolaikinėse įmonėse yra labai geros.

Visų pirma, jie išduodami greitai ir tam, kad pasiskolintų, žmonėms nebereikia laukti kelių dienų. Bet kokie kreditai akcijos metu gali būti suteikiami ne tik greitai, bet ir pigiai.“. Kyla klausimas – kas galėtų būti laikoma pigiais kreditais? Ramūnas sako, kad šia savoka turėtų būti apibūdinamos paskolos su mažesnėmis palūkanomis: „Pigesni greiti kreditai akcija palūkanoms.

Turbūt taip būtų tiksliausia apibūdinti specialius paskolų įmonių pasiūlymus. Yra pačių įvairiausių tokių „akcijų“ rūšių. Kai kada tai reiškia pirmąjį kreditą, suteikiamą visai be palūkanų, t.y. nemokamai. Kitais atvejais pigesni kreditai suteikiami ir nebe pirmą kartą tampantiems paskolų gavėjais žmonėms.

Tai priklauso nuo kiekvienos įmonės individualios politikos.“. Ramūnas prideda: „Mūsų įmonėje pigesnis greitas kreditas gali būti suteiktas ir naujam klientui, ir tam, kuris jau nebe pirmą kartą nori pasiskolinti. Žinoma, neretai specialūs pasiūlymai taikomi ir vadinamiesiems „lojaliems“ – tiems, kurie naudojasi mūsų paslaugomis ir visada sąžiningai grąžina paskolas, laikosi terminų.“.

Mažųjų paskolų įmonės darbuotojas Ramūnas kreditą gavo be išskirtinių privilegijų

Kreditas internetu – viena populiariausių finansinių paslaugų, susijusių su mažosiomis paskolomis. Ar kai omenyje turimas virtualiuoju būdu suteikiamas kreditas akcija jam taip pat galioja?

Ramūnas sako, kad didelės reikšmės skolinimosi būdas dažniausiai neturi: „Tiesa, kartais tiems, kam reikalingi pigesni kreditai akcija gali būti suteikta tik skolinantis internetu (arba SMS žinute, nors nebūtinai).

Tačiau, šiaip ar taip, dauguma žmonių, pastaruoju metu besikreipiančių dėl kreditų, renkasi tai daryti internetu. Taip tiesiog patogiau.“. Ramūnas patvirtina, kad pats labai teigiamai vertina galimybę gauti paskolą nė neišėjus iš namų: „Daugeliui būna svarbu ne tik paskolos dydis. Kai kam aktualiausias ir svarbiausias – skubus kreditas.

Žinau, kad mūsų klientams neretai pasitaiko tokių gyvenimiškų situacijų, kai pinigų reikia gauti greitai. Dauguma jų elgiasi išmintingai ir skolinasi būtent internete.“. Nemažai metų mažųjų paskolų įmonėje dirbantis Ramūnas, paklaustas, ar kada pats susigundė galimybe kreiptis dėl kredito, atsako, kad tai buvo ne vieną kartą: „Prisipažinsiu, buvo laikas, kai tiesiog privalėjau pasiskolinti.

Tai buvo neišvengiama. Laimei, kai man pačiam buvo aktualūs kreditai akcija jiems anaiptol nebuvo retenybė. Savaime suprantama, kai skolinausi, nesinaudojau savo, kaip darbuotojo, privilegijomis ir paskolą gavau lygiai tokiomis pačios sąlygomis kaip ir mūsų klientai. Bet ar palaukiau specialaus pasiūlymo? – žinoma, kreditą gavau su žymai mažesnėmis palūkanomis, nes būtent tokia buvo tuo metu taikyta nuolaida.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *