Kiek SMS kredituose iš tiesų yra SMS-ų?

Kas yra SMS kreditai? Ar iš tiesų pinigų suteikimui reikalinga SMS žinutė, ar kreditai atsiunčiami telefonu? Net ir susipažinusiam su paskolų teikimo sąlygomis žmogui gali kartais kilti klausimas, kodėl SMS kreditai vadinasi būtent taip. Štai keletas subjektyvių prielaidų ir aiškinimų apie tai, kas yra SMS kreditai , ir kur čia tas SMS pakastas.

Reklaminis manevras – paprastumas

Gera reklama neturi klaidinti vartotojo, ji turi pabrėžti pagrindines produkto ypatybes ir pritraukti tikslinę auditoriją. Ne tik reklama, bet ir visa viešo įvaizdžio kampanija. Ką šiuo atveju būtų galima pasakyti apie tokį dalyką, kaip kreditai?

Minėtieji SMS kreditai, kaip žodžių junginys, skamba tiesiog lengvai, paprastai. Taip ir atrodo – trumpoji telefono žinutė yra tokia greita, paprasta, net vaikai ir seneliai moka ją parašyti. Taigi, ir tokiu būdu suteikiamas kreditas sms turėtų būti labai paprastas. Ir tai – visiška tiesa.

Galima sakyti, kad pavadinimas SMS kreditai be palukanu puikiai dirba savo darbą – suteikia žmonėms paprastumo ir lengvumo pojūtį. Juk tai tikrai kur kas geriau skamba, nei kokia nors „vartojamoji paskola, patvirtinta notarų, sutinkant laiduotojams, užstatan arba įkeičiant turtą bei grąžinant lizingo principu“.

Skiriasi, kaip diena nuo nakties, ar ne? Tačiau skiriasi ne tik viršelis, bet ir turinys. SMS kreditas (nedirbantiems taikomos kitos sąlygos) tikrai suteikiamas labai paprastai, lengvai ir greitai.

Tikrasis SMS naudojimas

Tačiau kitiems gali kilti klausimų: kur čia iš tiesų yra tikrasis žinutės naudojimas, ir ar jis turi aiškią funkciją? Geriau patyrinėjus, akivaizdu, kad ir SMS kreditas, 24 valandas priimantis klientų pageidavimus, yra šiek tiek sutirštinta reklama. Paprastumas ir greitis – tiesa, tačiau kaip dėl pačios žinutės, ar tikrai ji tokia būtina?

Jeigu atkreipsite dėmesį, pamatysite, kad net ir tada, kai imamas SMS kreditas telefonu, vis tiek reikalingas naudoti ir internetas: registracijai, savo duomenų pateikimui, vieno cento pervedimui į kredito teikėjo sąskaitą. Taigi, internetu ir kompiuteriu jau ir taip tenka naudotis, tad ir iki galo prašymą pateikti galima būtent taip.

Na, o pasirinkimas tą daryti trumpąja telefono žinute – tai jau kaip kažkoks prieskonis, norintiems pasinaudoti ir telefonu. Tačiau, patogumo atžvilgiu, taip pat priimtina turėtų būti ir naudojimasis internetu, ir telefonu. Juolab, nuo to nepriklauso nei paslaugos greitis, nei prašymo atsakymo rezultatas.

Kas naudojasi

Mes nematome tokios statistikos, kam labiausiai patinka SMS kreditas nemokamai, nežinome, kokie tikslūs skaičiai, kiek žmonių renkasi tokias paslaugas, ir kam apskritai naudingiau naudoti telefoną, kam kompiuterį. Tačiau galime paklausti Aurimo, neseniai pasinaudojusio šia paslauga, nuomonės.

„Sveiki, mano istorija paprasta. Pritrūko pinigų susimokėti už studijas, kai po antros sesijos gavau skolų (nes daug dirbu ir ne visada spėju mokytis), ir man teko tiesiog truputį susimokėti už perlaikymą. SMS kreditai, atsiliepimai mano apie juos, tikrai geri.

Mačiau, kad galima prašymą užpildyti tiesiog su internetu paspaudžiant ant tam tikrų vietų, bet man atrodė mieliau parašyti žinutę. Nežinau, kodėl. Gal dėl to, kad apskritai telefonas man atrodo patikimesnis dalykas, toks tarsi įrodantis, kad čia tikrai esu aš.

O su kompiuteriu tai gali ir bet koks programuotojas pasinaudot, prisijungęs prie tavo tinklo. Taigi, ėmiau tuos kelis šimtus litų, išsiuntęs žinutę“, sako vaikinas. Taigi, realiai skirtumo, kaip yra pateikiama paraiška, nėra – tai veikiau asmeninis emocinis krūvis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *